MPL110-12H-B3
B B BatteryB B Battery
B B Battery
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BATTERY LEAD ACID 12V 108AH
Φύλλα δεδομένων: MPL110-12H-B3.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 315 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 315 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPL110-12H-B3
Αριθμός εξαρτήματος MPL110-12H-B3 Κατασκευαστής B B Battery
Περιγραφή BATTERY LEAD ACID 12V 108AH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 315 pcs Φύλλο δεδομένων MPL110-12H-B3.pdf
Βάρος 34500g Τάση - Ονομαστική 12V
Στυλ λήξης Nut and Bolt, M6 Τυπικό χρόνο φόρτισης -
Πρότυπο ρεύμα φόρτισης - Μέγεθος / Διαστάσεις 12.99" L x 6.81" W x 8.35" H (330.0mm x 173.0mm x 212.0mm)
Πληροφορίες Αποστολής - Σειρά MPL
απαλλαγή Τιμή 10Hr Λεπτομερής περιγραφή 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 108Ah
Χωρητικότητα 108Ah Χημεία μπαταρίας Lead Acid (VRLA)
Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MPL025
MPL025
Κατασκευαστές: Arcolectric (Bulgin)
Περιγραφή: SWITCH PUSHBUTTON SPST 2A 50V
Σε απόθεμα: 4164 pcs
Κατεβάστε: MPL025.pdf
RFQ
MPL115A1T1
MPL115A1T1
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: IC BAROMETER SPI DGTL MINI 8-LGA
Σε απόθεμα: 27958 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MPL031
MPL031
Κατεβάστε: MPL031.pdf
MPL034
MPL034
Κατεβάστε: MPL034.pdf
MPL115A2T2
MPL115A2T2
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: IC BAROMETER I2C DGTL MINI 8LGA
Κατεβάστε:
MPL038
MPL038
Κατεβάστε: MPL038.pdf
MPL115A2T1
MPL115A2T1
MPL027
MPL027