BP65-12-B5
B B BatteryB B Battery
BP65-12-B5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: B B Battery
Περιγραφή προϊόντος BATTERY LEAD ACID 12V 65AH
Φύλλα δεδομένων: 1.BP65-12-B5.pdf2.BP65-12-B5.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Κατάσταση αποθεμάτων 618 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 618 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BP65-12-B5
Αριθμός εξαρτήματος BP65-12-B5 Κατασκευαστής B B Battery
Περιγραφή BATTERY LEAD ACID 12V 65AH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 618 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BP65-12-B5.pdf2.BP65-12-B5.pdf
Βάρος 22200g Τάση - Ονομαστική 12V
Στυλ λήξης Nut and Bolt, M6 Τυπικό χρόνο φόρτισης -
Πρότυπο ρεύμα φόρτισης - Μέγεθος / Διαστάσεις 13.86" L x 6.61" W x 6.93" H (352.0mm x 168.0mm x 176.0mm)
Πληροφορίες Αποστολής - Σειρά BP
Αλλα ονόματα 522-1018
BP65-12
BP65-12*
BP65-12-B2-2
BP65-12B2-2
BP6512B5
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
απαλλαγή Τιμή 20Hr Λεπτομερής περιγραφή 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 65Ah