BP26-12-T2
B B BatteryB B Battery
BP26-12-T2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: B B Battery
Περιγραφή προϊόντος BATTERY LEAD ACID 12V 26AH
Φύλλα δεδομένων: 1.BP26-12-T2.pdf2.BP26-12-T2.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BP26-12-T2
Αριθμός εξαρτήματος BP26-12-T2 Κατασκευαστής B B Battery
Περιγραφή BATTERY LEAD ACID 12V 26AH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 1042 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BP26-12-T2.pdf2.BP26-12-T2.pdf
Βάρος 9500g Τάση - Ονομαστική 12V
Στυλ λήξης Spade, .250" (6.3mm) Τυπικό χρόνο φόρτισης -
Πρότυπο ρεύμα φόρτισης - Μέγεθος / Διαστάσεις 6.95" L x 6.59" W x 4.98" H (176.5mm x 167.5mm x 126.5mm)
Πληροφορίες Αποστολής - Σειρά BP
Αλλα ονόματα BP26-12T2 Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / Not applicable απαλλαγή Τιμή 20Hr
Λεπτομερής περιγραφή 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 26Ah Χωρητικότητα 26Ah
Χημεία μπαταρίας Lead Acid (VRLA) Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BP2660-7R
BP2660-7R
Κατασκευαστές: Bel
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER 2X24V 120W