BP12-12-T2
B B BatteryB B Battery
BP12-12-T2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: B B Battery
Περιγραφή προϊόντος BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
Φύλλα δεδομένων: 1.BP12-12-T2.pdf2.BP12-12-T2.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
12 pcs
52 pcs
100 pcs
252 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BP12-12-T2
Αριθμός εξαρτήματος BP12-12-T2 Κατασκευαστής B B Battery
Περιγραφή BATTERY LEAD ACID 12V 12AH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 3295 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BP12-12-T2.pdf2.BP12-12-T2.pdf
Βάρος 3900g Τάση - Ονομαστική 12V
Στυλ λήξης Spade, .250" (6.3mm) Τυπικό χρόνο φόρτισης -
Πρότυπο ρεύμα φόρτισης - Μέγεθος / Διαστάσεις 6.00" L x 3.92" W x 3.76" H (152.5mm x 99.5mm x 95.5mm)
Πληροφορίες Αποστολής - Σειρά BP
Αλλα ονόματα 522-1013
BP12-12
BP12-12T2
BP1212T2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
απαλλαγή Τιμή 20Hr Λεπτομερής περιγραφή 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 12Ah
Χωρητικότητα 12Ah Χημεία μπαταρίας Lead Acid (VRLA)
Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BP104S
BP104S
Κατασκευαστές: Vishay / Semiconductor - Opto Division
Περιγραφή: PHOTODIODE PIN TOP VIEW 950NM
Σε απόθεμα: 129039 pcs
Κατεβάστε: BP104S.pdf
RFQ
BP120-12
Κατασκευαστές: B B Battery
Περιγραφή: BATTERY LEAD ACID 12V 120AH
Σε απόθεμα: 370 pcs
Κατεβάστε: BP120-12.pdf
RFQ
BP12-6-T3
BP12-6-T3
Περιγραφή: BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
Σε απόθεμα: 3706 pcs
Κατεβάστε: BP12-6-T3.pdf
BP11
BP11
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: TIP CHISEL 0.125" BP860