BC18-12-B1
B B BatteryB B Battery
B B Battery
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BATTERY LEAD ACID 12V 18AH
Φύλλα δεδομένων: BC18-12-B1.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
350 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BC18-12-B1
Αριθμός εξαρτήματος BC18-12-B1 Κατασκευαστής B B Battery
Περιγραφή BATTERY LEAD ACID 12V 18AH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 2157 pcs Φύλλο δεδομένων BC18-12-B1.pdf
Βάρος 5900g Τάση - Ονομαστική 12V
Στυλ λήξης Nut and Bolt, M5 Τυπικό χρόνο φόρτισης 16Hrs
Πρότυπο ρεύμα φόρτισης 300mA Μέγεθος / Διαστάσεις 7.13" L x 2.99" W x 6.54" H (181.0mm x 76.0mm x 166.0mm)
Πληροφορίες Αποστολής - Σειρά BC
Αλλα ονόματα BC18-12
BC18-12-ND
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable απαλλαγή Τιμή -
Λεπτομερής περιγραφή 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 18Ah Χωρητικότητα 18Ah
Χημεία μπαταρίας Lead Acid (VRLA) Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BC141-16
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: TRANS NPN 60V 1A TO-39
Σε απόθεμα: 87508 pcs
Κατεβάστε: BC141-16.pdf
RFQ
BC182
BC182
Κατασκευαστές: Fairchild/ON Semiconductor
Περιγραφή: TRANS NPN 50V 0.1A TO-92
Σε απόθεμα: 5112 pcs
Κατεβάστε: BC182.pdf
RFQ
BC12AAPC
BC12AAPC
Κατασκευαστές: MPD (Memory Protection Devices)
Περιγραφή: HOLDER 2 AA CELL W/PC PINS
Κατεβάστε: BC12AAPC.pdf
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor