BC10-12-T2
B B BatteryB B Battery
B B Battery
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BATTERY LEAD ACID 12V 10AH
Φύλλα δεδομένων: BC10-12-T2.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BC10-12-T2
Αριθμός εξαρτήματος BC10-12-T2 Κατασκευαστής B B Battery
Περιγραφή BATTERY LEAD ACID 12V 10AH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 4191 pcs Φύλλο δεδομένων BC10-12-T2.pdf
Βάρος 3000g Τάση - Ονομαστική 12V
Στυλ λήξης Spade, .250" (6.3mm) Τυπικό χρόνο φόρτισης -
Πρότυπο ρεύμα φόρτισης - Μέγεθος / Διαστάσεις 6.00" L x 2.62" W x 4.69" H (152.5mm x 66.5mm x 119.0mm)
Πληροφορίες Αποστολής - Σειρά BC
Αλλα ονόματα 522-1038
BC10-12
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / Not applicable απαλλαγή Τιμή 20Hr
Λεπτομερής περιγραφή 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 10Ah Χωρητικότητα 10Ah
Χημεία μπαταρίας Lead Acid (VRLA) Μπαταρία κυττάρων Μέγεθος -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BC103J1K
BC103J1K
Κατασκευαστές: U.S. Sensor
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 10KOHM 3892K CHIP
Σε απόθεμα: 5430 pcs
Κατεβάστε: BC103J1K.pdf
RFQ
BC107
BC107
Κατασκευαστές: Central Semiconductor
Περιγραφή: TRANS NPN 45V 0.2A TO-18