HCPL-5200
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: HCPL-5200
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 1.5KV TRI-STATE 8DIP
Φύλλα δεδομένων: HCPL-5200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HCPL-5200
Αριθμός εξαρτήματος HCPL-5200 Κατασκευαστής Avago Technologies (Broadcom Limited)
Διαθέσιμη ποσότητα 1541 pcs Φύλλο δεδομένων HCPL-5200.pdf
Τάσης - Προμήθεια 4.5 V ~ 20 V Τάσης - Απομόνωση 1500VDC
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.3V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-DIP
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 45ns, 10ns
Καθυστέρηση διάδοσης tpLH / tpHL (Max) 350ns, 350ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-CDIP (0.300", 7.62mm) Τύπος εξόδου Tri-State
Αλλα ονόματα 516-3661
HCPL-5200-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Είσοδοι - Side 1 / Side 2 1/0
Τύπος εισόδου DC Λεπτομερής περιγραφή Logic Output Optoisolator 5MBd Tri-State 1500VDC 1 Channel 1kV/µs CMTI 8-DIP
Ρυθμός δεδομένων 5MBd Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 15mA
Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 8mA Κοινή λειτουργία παροδική ανοσία (Min) 1kV/µs