HCPL-3150
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
HCPL-3150 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: HCPL-3150
Κατασκευαστής / Μάρκα: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 3.75KV 1CH GATE DVR 8DIP
Φύλλα δεδομένων: HCPL-3150.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HCPL-3150
Αριθμός εξαρτήματος HCPL-3150 Κατασκευαστής Avago Technologies (Broadcom Limited)
Διαθέσιμη ποσότητα 51920 pcs Φύλλο δεδομένων HCPL-3150.pdf
Τάσης - Προμήθεια 15 V ~ 30 V Τάσης - Απομόνωση 3750Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.5V Τεχνολογία Optical Coupling
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-DIP Σειρά -
Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 100ns, 100ns Παλμική παράλυση παραμόρφωσης (Max) 300ns
Καθυστέρηση διάδοσης tpLH / tpHL (Max) 500ns, 500ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm) Αλλα ονόματα 516-1125-5
HCPL3150
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός καναλιών 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 600mA Gate Driver Optical Coupling 3750Vrms 1 Channel 8-DIP Τρέχουσα - Μέγιστη παραγωγή 600mA
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 500mA, 500mA Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 25mA
Κοινή λειτουργία παροδική ανοσία (Min) 15kV/µs εγκρίσεις CSA, UR