HCPL-250L
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: HCPL-250L
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 3.75KV TRANS W/BASE 8DIP
Φύλλα δεδομένων: HCPL-250L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4050 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HCPL-250L
Αριθμός εξαρτήματος HCPL-250L Κατασκευαστής Avago Technologies (Broadcom Limited)
Διαθέσιμη ποσότητα 78092 pcs Φύλλο δεδομένων HCPL-250L.pdf
Τάσης - εξόδου (Max) 7V Τάσης - Απομόνωση 3750Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.5V VCE Κορεσμός (Max) -
Σειρά - Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Τύπος εξόδου Transistor with Base Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τύπος εισόδου DC
Λεπτομερής περιγραφή Optoisolator Transistor with Base Output 3750Vrms 1 Channel 8-DIP Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Min) 19% @ 16mA
Τρέχουσα Λόγος Μεταφορά (Max) 50% @ 16mA Τρέχουσες - εξόδου / κανάλι 8mA
Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 25mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HCPL-2503
HCPL-2503
Σε απόθεμα: 81234 pcs
Κατεβάστε: HCPL-2503.pdf
RFQ
Περιγραφή: OPTOISOLATOR 5KV TRANSISTOR 8DIP
Κατεβάστε: HCPL-2503#020.pdf
RFQ
HCPL-2503-000E
HCPL-2503-000E
Κατεβάστε: HCPL-2503-000E.pdf
HCPL-250L-000E
HCPL-250L-000E
Κατεβάστε: HCPL-250L-000E.pdf
HCPL-250L-320E
HCPL-250L-320E
Περιγραφή: OPTOISO 5KV TRANS W/BASE 8SMD
Κατεβάστε: HCPL-250L-320E.pdf
Περιγραφή: OPTOISOLTR 3.75KV TRANS 8-DIP GW
HCPL-250L#500
HCPL-250L#500
Περιγραφή: OPTOISO 3.75KV TRANS W/BASE 8SMD
Κατεβάστε: HCPL-250L#500.pdf
HCPL-250L-300E
HCPL-250L-300E
Κατεβάστε: HCPL-250L-300E.pdf
Περιγραφή: OPTOISO 5KV TRANS 8DIP GULL WING
HCPL-250L-300
HCPL-250L-300
Κατεβάστε: HCPL-250L-300.pdf
HCPL-250L-500E
HCPL-250L-500E
Κατεβάστε: HCPL-250L-500E.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών