ASMT-BA20-AS000
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
ASMT-BA20-AS000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Περιγραφή προϊόντος LED AMBER CLEAR 2SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.ASMT-BA20-AS000.pdf2.ASMT-BA20-AS000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ASMT-BA20-AS000 Κατασκευαστής Avago Technologies (Broadcom Limited)
Διαθέσιμη ποσότητα 377420 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ASMT-BA20-AS000.pdf2.ASMT-BA20-AS000.pdf
Μήκος κύματος - Peak 592nm Μήκος κύματος - Δεσπόζουσα 590nm
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 2V Οπτική γωνία 15°
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2-SMD Μέγεθος / Διαστάσεις 3.20mm L x 2.40mm W
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 1209 (3224 Metric) Αλλα ονόματα 516-3149-1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2A (4 Weeks)
Millicandela Αξιολόγηση 750mcd Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Διαφάνεια φακού Clear Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Domed Top, 1.80mm
φακός χρώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος (Max) 2.40mm Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Amber 590nm LED Indication - Discrete 2V 1209 (3224 Metric) Τρέχουσες - Test 20mA