1641L2-CON
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος TRANSMITTER TOSA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1641L2-CON
Αριθμός εξαρτήματος 1641L2-CON Κατασκευαστής Avago Technologies (Broadcom Limited)
Διαθέσιμη ποσότητα 4241 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Fiber Optic Transmitter with Driver
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1641L2
1641L2
Περιγραφή: 10G PIN ROSA
Σε απόθεμα: 5925 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
1641R-102H
1641R-102H
Κατασκευαστές: API Delevan
Περιγραφή: FIXED IND 1UH 1.09A 70 MOHM TH
Κατεβάστε:
RFQ
1641L0
1641L0
Περιγραφή: 10G PIN ROSA LC REC STAND TIA
1641L1
1641L1
Περιγραφή: 10G APD ROSA
1641C
1641C
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: CONN PIN RCPT .065-.082 SOLDER
Κατεβάστε: 1641C.pdf
1641A
1641A
Κατεβάστε: 1641A.pdf
1641R-102J
1641R-102J
Κατασκευαστές: API Delevan
1641R-101H
1641R-101H
Περιγραφή: FIXED IND 100NH 1.83A 25 MOHM TH
1641B
1641B
Κατεβάστε: 1641B.pdf
1641R-101J
1641R-101J
1641R-101K
1641R-101K
Κατασκευαστές: API Delevan Inc.
1641R-102K
1641R-102K
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών