TMX-354-1205G
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC/DC CONV 5V +/-12V 5.2V 350W
Φύλλα δεδομένων: TMX-354-1205G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TMX-354-1205G
Αριθμός εξαρτήματος TMX-354-1205G Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή DC/DC CONV 5V +/-12V 5.2V 350W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4825 pcs Φύλλο δεδομένων TMX-354-1205G.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 5.2V Τάσης - Έξοδος 3 -12V
Τάσης - Έξοδος 2 12V Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάση - Εισόδου (Min) 40V Τάση - Εισόδου (Max) 60V
Τύπος Front End Μέγεθος / Διαστάσεις 10.75" L x 4.80" W x 2.50" H (273.1mm x 121.9mm x 63.5mm)
Σειρά TMX Ισχύς (Watts) 350W
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C
Αριθμός Εξόδων 4 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αποδοτικότητα 75%
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 50A, 12A, 4A, 5A εγκρίσεις CE, CSA, TUV, UL