TE90A2423F02
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Φύλλα δεδομένων: 1.TE90A2423F02.pdf2.TE90A2423F02.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TE90A2423F02
Αριθμός εξαρτήματος TE90A2423F02 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1545 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TE90A2423F02.pdf2.TE90A2423F02.pdf
Βάρος 1.323 lb (600.0g) Τάσης - Έξοδος 24V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 6.02" L x 2.68" W x 1.36" H (153.0mm x 68.0mm x 34.5mm)
Σειρά TE90 (90W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 90W Πόλωση -
Υποδοχή εξόδου DIN, 8 Pin Αλλα ονόματα 271-3062
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C (With Derating) Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 150mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 24V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.75A καλώδιο Μήκος 45.3" (1.15m)