TE60A0902Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE60A0902Q01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 54W
Φύλλα δεδομένων: TE60A0902Q01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TE60A0902Q01
Αριθμός εξαρτήματος TE60A0902Q01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 54W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3407 pcs Φύλλο δεδομένων TE60A0902Q01.pdf
Τάσης - Έξοδος 9V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.25" L x 2.67" W x 1.29" H (108.0mm x 67.9mm x 32.7mm) Σειρά TE60 (60W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 54W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 210mW (Max)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C18 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 9V 54W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6A καλώδιο Μήκος 44.9" (1.14m)