TE40A2403B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE40A2403B01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W
Φύλλα δεδομένων: 1.TE40A2403B01.pdf2.TE40A2403B01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TE40A2403B01
Αριθμός εξαρτήματος TE40A2403B01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4625 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TE40A2403B01.pdf2.TE40A2403B01.pdf
Βάρος 0.551 lb (249.93g) Τάσης - Έξοδος 24V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Σειρά TE40 (40W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 41W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μορφή Wall Mount Αποδοτικότητα Level VI
Λεπτομερής περιγραφή 24V 41W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.7A
καλώδιο Μήκος 57" (1.45m) εγκρίσεις CB, CE, DEMKO, UL