TE30A2403B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE30A2403B01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Φύλλα δεδομένων: 1.TE30A2403B01.pdf2.TE30A2403B01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TE30A2403B01
Αριθμός εξαρτήματος TE30A2403B01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4578 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TE30A2403B01.pdf2.TE30A2403B01.pdf
Βάρος 0.551 lb (249.93g) Τάσης - Έξοδος 24V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Σειρά TE30 (30W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 32W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα 271-2923
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately) Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 24V 32W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.33A καλώδιο Μήκος 4.7' (1.45m)