TE20A4803B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE20A4803B01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W
Φύλλα δεδομένων: 1.TE20A4803B01.pdf2.TE20A4803B01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TE20A4803B01
Αριθμός εξαρτήματος TE20A4803B01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6231 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TE20A4803B01.pdf2.TE20A4803B01.pdf
Βάρος 0.243 lb (110.22g) Τάσης - Έξοδος 48V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Σειρά TE20 (20W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 20W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα 271-2913
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Μορφή Wall Mount Αποδοτικότητα Level VI
Λεπτομερής περιγραφή 48V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 420mA
καλώδιο Μήκος 59" (1.50m) εγκρίσεις CB, CE, DEMKO, UL