TE20A0702F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 15W
Φύλλα δεδομένων: TE20A0702F01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TE20A0702F01
Αριθμός εξαρτήματος TE20A0702F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 15W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7746 pcs Φύλλο δεδομένων TE20A0702F01.pdf
Τάσης - Έξοδος 7.5V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.31" L x 1.85" W x 1.22" H (84.0mm x 47.0mm x 31.0mm) Σειρά TE20 (20W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 15W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 7.5V 15W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)