TE10A0903F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER
Φύλλα δεδομένων: 1.TE10A0903F01.pdf2.TE10A0903F01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TE10A0903F01
Αριθμός εξαρτήματος TE10A0903F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Διαθέσιμη ποσότητα 10442 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TE10A0903F01.pdf2.TE10A0903F01.pdf
Βάρος 0.243 lb (110.22g) Τάσης - Έξοδος 9V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.31" L x 1.85" W x 1.22" H (84.0mm x 47.0mm x 31.0mm)
Σειρά TE10 (10W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 10W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 9V 10W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.11A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)