PW182RA4800F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PW182RA4800F01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος POE INJECTOR 19W 48V DESKTOP
Φύλλα δεδομένων: PW182RA4800F01.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PW182RA4800F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή POE INJECTOR 19W 48V DESKTOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4894 pcs Φύλλο δεδομένων PW182RA4800F01.pdf
Βάρος 0.441 lb (200.03g) Τάσης - Έξοδος 48V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Τύπος Midspan Injector
Μέγεθος / Διαστάσεις 5.24" L x 2.13" W x 1.42" H (133.0mm x 54.0mm x 36.0mm) Σειρά PW182RA
Ισχύς (Watts) - ανά θύρα 19W Υποδοχή εξόδου RJ45 (Data, Power)
Αλλα ονόματα 271-2560 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Αριθμός Λιμένων 1 Σημείωση AC Power Cord Sold Separately
τοποθέτηση Τύπος Desktop Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Χαρακτηριστικά OCP, SCP
Αποδοτικότητα 65% Λεπτομερής περιγραφή 48V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Midspan Injector 10/100/1000 Mbps Data Rate
Ρυθμός δεδομένων 10/100/1000 Mbps Τρέχουσες - εξόδου 400mA