MW160RA1203F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MW160RA1203F01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 42W
Φύλλα δεδομένων: 1.MW160RA1203F01.pdf2.MW160RA1203F01.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MW160RA1203F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 42W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5504 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MW160RA1203F01.pdf2.MW160RA1203F01.pdf
Βάρος 0.628 lb (284.86g) Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 4.20" L x 2.60" W x 1.46" H (107.0mm x 66.0mm x 37.0mm)
Σειρά MW160 (15-48W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 42W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα -
Λεπτομερής περιγραφή 12V 42W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3.5A
καλώδιο Μήκος 72" (1.83m) εγκρίσεις CE