MINT1400A1210L01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MINT1400A1210L01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V 250W
Φύλλα δεδομένων: MINT1400A1210L01.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 343 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 343 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MINT1400A1210L01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 343 pcs Φύλλο δεδομένων MINT1400A1210L01.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 80 ~ 270 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 7.00" L x 3.94" W x 1.57" H (177.8mm x 100.0mm x 40.0mm)
Σειρά MINT1400 Ισχύς (Watts) 250W (400W Forced Air)
Αλλα ονόματα 271-2786 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Αποδοτικότητα 88% Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 21A 80 ~ 270 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 21A εγκρίσεις CE, cURus