MINT1022A2405I01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MINT1022A2405I01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 22W
Φύλλα δεδομένων: MINT1022A2405I01.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MINT1022A2405I01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 22W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5232 pcs Φύλλο δεδομένων MINT1022A2405I01.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Τύπος Open Frame
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.50" L x 2.00" W x 0.67" H (88.9mm x 50.8mm x 17.0mm) Σειρά MINT1022
Ισχύς (Watts) 22W Αλλα ονόματα 271-2641
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Universal Input Αποδοτικότητα 80%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 920mA 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 920mA