MENB1121A1265Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MENB1121A1265Q01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W
Φύλλα δεδομένων: 1.MENB1121A1265Q01.pdf2.MENB1121A1265Q01.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 696 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 696 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MENB1121A1265Q01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 120W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 696 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MENB1121A1265Q01.pdf2.MENB1121A1265Q01.pdf
Βάρος 1.6 lbs (725.7g) Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 8.36" L x 2.65" W x 1.74" H (212.4mm x 67.4mm x 44.3mm)
Σειρά MENB1121 (120W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 120W Πόλωση -
Υποδοχή εξόδου Stripped, Tinned Wire Leads Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 500mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C18
Μορφή Desktop (Class II) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 12V 120W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A
καλώδιο Μήκος 47.2" (1.20m) εγκρίσεις CE, cURus