MENB1090A4803F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MENB1090A4803F01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 90W
Φύλλα δεδομένων: 1.MENB1090A4803F01.pdf2.MENB1090A4803F01.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MENB1090A4803F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 90W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5544 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MENB1090A4803F01.pdf2.MENB1090A4803F01.pdf
Βάρος 1.3 lbs (589.7g) Τάσης - Έξοδος 48V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 5.08" L x 3.05" W x 1.59" H (129.0mm x 77.5mm x 40.5mm)
Σειρά MENB1090 (90W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 90W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα 271-2781
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 500mW (Max)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 48V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.875A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)