MENB1060A1200F08
Ault / SL PowerAult / SL Power
MENB1060A1200F08 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος PWR SPPLY DESKTOP 60W 12V
Φύλλα δεδομένων: MENB1060A1200F08.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MENB1060A1200F08 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή PWR SPPLY DESKTOP 60W 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1177 pcs Φύλλο δεδομένων MENB1060A1200F08.pdf
Βάρος 0.243 lb (110.22g) Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.30" L x 1.85" W x 1.26" H (84.0mm x 47.0mm x 32.0mm)
Σειρά MENB1060 (60W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 60W Πόλωση -
Υποδοχή εξόδου - Αλλα ονόματα Q7125046A
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 12V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)