MENB1050A1203F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MENB1050A1203F01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W
Φύλλα δεδομένων: 1.MENB1050A1203F01.pdf2.MENB1050A1203F01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MENB1050A1203F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4090 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MENB1050A1203F01.pdf2.MENB1050A1203F01.pdf
Βάρος 0.882 lb (400.07g) Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 4.25" L x 2.67" W x 1.28" H (108.0mm x 67.7mm x 32.5mm)
Σειρά MENB1050 (50W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 50W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα 271-2768
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 12V 50W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4.2A καλώδιο Μήκος 57" (1.45m)