MENB1030A1241F02
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος POWER SUPPLY SWITCHER 30W 12V
Φύλλα δεδομένων: MENB1030A1241F02.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MENB1030A1241F02 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή POWER SUPPLY SWITCHER 30W 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1266 pcs Φύλλο δεδομένων MENB1030A1241F02.pdf
Βάρος 0.441 lb (200.03g) Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Σειρά MENB1030 (30W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 30W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα Q8096546
Q9112388
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 12V 30W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.5A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)