MENB1030A0540F01
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 30W
Φύλλα δεδομένων: 1.MENB1030A0540F01.pdf2.MENB1030A0540F01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MENB1030A0540F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2093 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MENB1030A0540F01.pdf2.MENB1030A0540F01.pdf
Βάρος 0.441 lb (200.03g) Τάσης - Έξοδος 5V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Σειρά MENB1030 (30W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 20W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.0mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 40°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 5V 20W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4A
καλώδιο Μήκος 59" (1.50m) εγκρίσεις CE, cURus