ME30A0503F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME30A0503F01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 30W
Φύλλα δεδομένων: 1.ME30A0503F01.pdf2.ME30A0503F01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ME30A0503F01
Αριθμός εξαρτήματος ME30A0503F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4903 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ME30A0503F01.pdf2.ME30A0503F01.pdf
Τάσης - Έξοδος 5V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) Σειρά ME30 (30W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 20W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Αλλα ονόματα 271-2877 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level VI
Λεπτομερής περιγραφή 5V 20W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4A