ME20A0603B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER
Φύλλα δεδομένων: 1.ME20A0603B01.pdf2.ME20A0603B01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ME20A0603B01
Αριθμός εξαρτήματος ME20A0603B01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Διαθέσιμη ποσότητα 6547 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ME20A0603B01.pdf2.ME20A0603B01.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 5.9V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Σειρά ME20 (20W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 15W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately) Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 5.9V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.5A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)