ME150A1551N01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MEDICAL, SWITCHING EXTERNAL PSU,
Φύλλα δεδομένων: ME150A1551N01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ME150A1551N01
Αριθμός εξαρτήματος ME150A1551N01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Διαθέσιμη ποσότητα 1046 pcs Φύλλο δεδομένων ME150A1551N01.pdf
Βάρος 1.543 lb (700.0g) Τάσης - Έξοδος 15V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 6.85" L x 2.83" W x 1.50" H (174.0mm x 71.9mm x 38.1mm)
Σειρά ME150 (150W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 150W Πόλωση -
Υποδοχή εξόδου Rectangular, 6 Position Αλλα ονόματα 271-3072
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C (With Derating) Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 150mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 23 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 15V 150W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10A καλώδιο Μήκος -