ME10A0503B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME10A0503B01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Φύλλα δεδομένων: 1.ME10A0503B01.pdf2.ME10A0503B01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ME10A0503B01
Αριθμός εξαρτήματος ME10A0503B01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6098 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ME10A0503B01.pdf2.ME10A0503B01.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 5V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Σειρά ME10 (10W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 10W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα 271-2860
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Μορφή Wall Mount Αποδοτικότητα Level VI
Λεπτομερής περιγραφή 5V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A
καλώδιο Μήκος 59" (1.50m) εγκρίσεις CE, cURus, DEMKO