MBB15-1.5-A
Ault / SL PowerAult / SL Power
MBB15-1.5-A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER +/-15V 45W
Φύλλα δεδομένων: MBB15-1.5-A.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 779 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 779 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MBB15-1.5-A
Αριθμός εξαρτήματος MBB15-1.5-A Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER +/-15V 45W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 779 pcs Φύλλο δεδομένων MBB15-1.5-A.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 -15V Τάσης - Υλοποίηση 1 15V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Τύπος Linear
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.00" L x 4.88" W x 2.50" H (177.8mm x 124.0mm x 63.5mm) Σειρά Linear BB
Ισχύς (Watts) 45W Αλλα ονόματα 271-1008
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating) Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input Αποδοτικότητα 55%
Λεπτομερής περιγραφή Linear AC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.5A, 1.5A 100 ~ 240 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.5A, 1.5A