CINT1200A1275K01
Ault / SL PowerAult / SL Power
CINT1200A1275K01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12V 180W
Φύλλα δεδομένων: 1.CINT1200A1275K01.pdf2.CINT1200A1275K01.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CINT1200A1275K01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12V 180W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1103 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CINT1200A1275K01.pdf2.CINT1200A1275K01.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 12V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.00" W x 1.30" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm)
Σειρά CINT1200 Ισχύς (Watts) 180W (200W Forced Air)
Αλλα ονόματα 271-2790 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No
Χαρακτηριστικά DC Input Capable, Universal Input Αποδοτικότητα 88%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 15A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 15A