CENB1121A2412F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
CENB1121A2412F01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Φύλλα δεδομένων: 1.CENB1121A2412F01.pdf2.CENB1121A2412F01.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CENB1121A2412F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5026 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CENB1121A2412F01.pdf2.CENB1121A2412F01.pdf
Τάσης - Έξοδος 24V Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 8.36" L x 2.65" W x 1.74" H (212.4mm x 67.4mm x 44.3mm) Σειρά CENT1121 (120W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 120W
Πόλωση - Υποδοχή εξόδου DIN, 5 Pin
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 500mW (Max)
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 24V 120W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)