CENB1060A1202F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
CENB1060A1202F01 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ault / SL Power
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W
Φύλλα δεδομένων: 1.CENB1060A1202F01.pdf2.CENB1060A1202F01.pdf3.CENB1060A1202F01.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CENB1060A1202F01 Κατασκευαστής Ault / SL Power
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Βάρος 0.882 lb (400.07g) Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 100 ~ 240 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 4.25" L x 2.67" W x 1.28" H (108.0mm x 67.7mm x 32.5mm)
Σειρά CENB1060 (60W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 60W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 500mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14
Μορφή Desktop (Class I) Αποδοτικότητα Level V
Λεπτομερής περιγραφή 12V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A