Αριθμός εξαρτήματος LCM600W Κατασκευαστής Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 600W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5193 pcs Φύλλο δεδομένων LCM600W.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 4kV Τάση - Είσοδος 85 ~ 264 VAC
Τύπος Front End Μέγεθος / Διαστάσεις 7.50" L x 4.50" W x 2.40" H (190.5mm x 114.3mm x 61.0mm)
Σειρά LCM600 Ισχύς (Watts) 600W
Αλλα ονόματα 454-1522 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Λεπτομερής περιγραφή Front End AC DC Converter 1 Output 48V 14A 85 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 14A