EXB50-48D05-3V3-RJ
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 3.3V 50W
Φύλλα δεδομένων: EXB50-48D05-3V3-RJ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EXB50-48D05-3V3-RJ Κατασκευαστής Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 3.3V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4309 pcs Φύλλο δεδομένων EXB50-48D05-3V3-RJ.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 3.3V
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 36V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.40" L x 2.28" W x 0.43" H (61.0mm x 57.9mm x 10.9mm)
Σειρά EXB50 Ισχύς (Watts) 50W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 9-DIP Module, 8 Leads
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C Αριθμός Εξόδων 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποδοτικότητα 89% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V 3.3V 7.5A, 7.5A 36V - 75V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 7.5A, 7.5A εφαρμογές ITE (Commercial)