DS2000SPE-3
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 12.2V 12V 2000W
Φύλλα δεδομένων: DS2000SPE-3.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 214 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 214 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
48 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DS2000SPE-3
Αριθμός εξαρτήματος DS2000SPE-3 Κατασκευαστής Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 12.2V 12V 2000W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 214 pcs Φύλλο δεδομένων DS2000SPE-3.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 12V Τάσης - Υλοποίηση 1 12.2V
Τάση - Είσοδος 180 ~ 264 VAC Τύπος Front End
Μέγεθος / Διαστάσεις 7.30" L x 3.40" W x 1.52" H (185.4mm x 86.3mm x 38.5mm) Σειρά DS2000SPE
Ισχύς (Watts) 2000W Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 60°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Rack Mount
Απαιτείται ελάχιστο φορτίο No Χαρακτηριστικά Standby Output
Αποδοτικότητα 94% Λεπτομερής περιγραφή Front End AC DC Converter 2 Output 12.2V 12V 163.9A, 3.5A 180 ~ 264 VAC Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 163.9A, 3.5A εγκρίσεις CB, CE, cUL, DEMKO, UL