96-100M65
Aries Electronics, Inc.Aries Electronics, Inc.
Aries Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 96-100M65
Περιγραφή προϊόντος SOCKET ADAPTER QFP TO 100PGA
Φύλλα δεδομένων: 96-100M65.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 96-100M65
Αριθμός εξαρτήματος 96-100M65 Κατασκευαστής Aries Electronics, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5206 pcs Φύλλο δεδομένων 96-100M65.pdf
Τερματικότητα Post Μήκος 0.125" (3.18mm) Λήξη Solder
Σειρά - Pitch - Δημοσίευση 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.026" (0.65mm) Αλλα ονόματα A175
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Pins 100
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή IC Socket Adapter QFP To PGA Through Hole
Μετατροπή σε (Adapter End) PGA Μετατρέψτε Από (Adapter End) QFP
Υλικό επαφής - Δημοσίευση Brass Υλικό επαφής - Ζευγαρώματα Copper
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin-Lead Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin
Υλικό πίνακα FR4 Epoxy Glass
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Kester
Περιγραφή: SOLDER FLUX-CORED/245 63/37 .024
Σε απόθεμα: 1273 pcs
Κατεβάστε: 96-6337-8846.pdf
RFQ
96-160M65
96-160M65
Περιγραφή: SOCKET ADAPTER QFP TO 160PGA
Σε απόθεμα: 2394 pcs
Κατεβάστε: 96-160M65.pdf
RFQ
96-30
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE BUSS ONE TIME
Κατεβάστε:
96-080M80
96-080M80
Περιγραφή: SOCKET ADAPTER QFP TO 80PGA
Κατεβάστε: 96-080M80.pdf
Κατασκευαστές: Kester
Περιγραφή: SOLDER FLUX-CORED/245 .025 500G
Κατεβάστε: 96-7068-8825.pdf
Περιγραφή: SOLDER FLUX-CORED/245 .031" 500
96-208M50
96-208M50
Περιγραφή: SOCKET ADAPTER QFP TO 208PGA
Κατεβάστε: 96-208M50.pdf
Περιγραφή: SOLDER FLUX-CORED/245 .020 500G
Σε απόθεμα: 771 pcs
Περιγραφή: HVAC HEAD
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: EAO
Περιγραφή: SWITCHING ELEMENT SA 1DC PCB GOL
Περιγραφή: QFP TO PGA 128 PIN
Σε απόθεμα: 592 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών