PX0716/48
Arcolectric (Bulgin)Arcolectric (Bulgin)
PX0716/48 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PX0716/48
Κατασκευαστής / Μάρκα: Arcolectric (Bulgin)
Περιγραφή προϊόντος PWR ENT IN/OUT IEC320-2-2F PNL
Φύλλα δεδομένων: PX0716/48.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PX0716/48
Αριθμός εξαρτήματος PX0716/48 Κατασκευαστής Arcolectric (Bulgin)
Διαθέσιμη ποσότητα 37488 pcs Φύλλο δεδομένων PX0716/48.pdf
Τάσης - UL 250VAC Τάσης - IEC 250VAC
Λήξη Quick Connect - 0.189" (4.8mm) Χαρακτηριστικά μεταγωγής -
Σειρά PX Πάχος επιτροπής 0.047" (1.20mm)
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 33.80mm x 50.70mm Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 708-1356
PX071648
Αριθμός θέσεων 3 per connection (2)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υποδοχή ασφαλειών, συρτάρι - Ασφάλεια ηλεκτρική No
Τύπος φίλτρου Unfiltered - Commercial Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Power Entry Connector Receptacle, Female Sockets; Receptacle, Male Blades IEC 320-2-2/F (C14 Variant); IEC 320-C14 Panel Mount, Snap-In Τρέχουσες - UL 15A
Τρέχουσες - IEC 10A Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets; Receptacle, Male Blades