APS25AFB512G-B3TMWT
ApacerApacer
Apacer
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος 2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 51
Φύλλα δεδομένων: APS25AFB512G-B3TMWT.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 236 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 236 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APS25AFB512G-B3TMWT Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή 2.5" SATA SSD 15NM MLC DEVSLP 51 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 236 pcs Φύλλο δεδομένων APS25AFB512G-B3TMWT.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος SATA III
Ταχύτητα - Γράψτε 355MB/s Ταχύτητα - Διαβάστε 505MB/s
Μέγεθος / Διαστάσεις 100.0mm x 69.84mm x 9.30mm Σειρά SM210-25
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC)
Μέγεθος μνήμης 512GB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor 2.5" Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 512GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V
Τρέχουσες - Max 635mA (Typ)