APS25A77064G-3BTM
ApacerApacer
APS25A77064G-3BTM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος SSD 64GB 2.5" MLC SATA III 5V
Φύλλα δεδομένων: APS25A77064G-3BTM.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 803 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 803 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APS25A77064G-3BTM Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή SSD 64GB 2.5" MLC SATA III 5V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 803 pcs Φύλλο δεδομένων APS25A77064G-3BTM.pdf
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια 5V
Τύπος SATA III Ταχύτητα - Γράψτε 145MB/s
Ταχύτητα - Διαβάστε 515MB/s Μέγεθος / Διαστάσεις 100.0mm x 69.85mm x 6.90mm
Σειρά SFD25A-M Αλλα ονόματα 1582-1249
81.DCET4.1T3B2BB
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC) Μέγεθος μνήμης 64GB
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor 2.5"
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V Τρέχουσες - Max 300mA (Typ)