APS18AFA128G-4BTM1G
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος 1.8" SATA3 SSD MLC 128GB DEVSLP
Φύλλα δεδομένων: APS18AFA128G-4BTM1G.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 440 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 440 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APS18AFA128G-4BTM1G Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή 1.8" SATA3 SSD MLC 128GB DEVSLP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 440 pcs Φύλλο δεδομένων APS18AFA128G-4BTM1G.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος SATA III
Ταχύτητα - Γράψτε 180MB/s Ταχύτητα - Διαβάστε 480MB/s
Μέγεθος / Διαστάσεις 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm Σειρά SM210-18
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC)
Μέγεθος μνήμης 128GB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor 1.8" Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 1.8" 5V
Τρέχουσες - Max 310mA