APS18A7A256G-3BT
ApacerApacer
Apacer
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος 1.8" SATA3 SSD 5V SLC DEVSLP 256
Φύλλα δεδομένων: APS18A7A256G-3BT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APS18A7A256G-3BT Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή 1.8" SATA3 SSD 5V SLC DEVSLP 256 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4205 pcs Φύλλο δεδομένων APS18A7A256G-3BT.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος SATA III
Ταχύτητα - Γράψτε 435MB/s Ταχύτητα - Διαβάστε 310MB/s
Μέγεθος / Διαστάσεις 78.50mm x 54.00mm x 5.00mm Σειρά SFD18A
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Τύπος μνήμης FLASH - NAND (SLC)
Μέγεθος μνήμης 256GB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor 1.8" Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 1.8" 5V
Τρέχουσες - Max 575mA (Typ)