APM2T60H200256GAN-3TMW
ApacerApacer
APM2T60H200256GAN-3TMW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Φύλλα δεδομένων: APM2T60H200256GAN-3TMW.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APM2T60H200256GAN-3TMW Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4897 pcs Φύλλο δεδομένων APM2T60H200256GAN-3TMW.pdf
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος SATA III Ταχύτητα - Γράψτε 370MB/s
Ταχύτητα - Διαβάστε 520MB/s Μέγεθος / Διαστάσεις 60.00mm x 22.00mm x 3.88mm
Σειρά H200-M Αλλα ονόματα 86.A0GG4.AK03C
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC) Μέγεθος μνήμης 256GB
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor M.2 Module
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Τρέχουσες - Max -