APM2T42P100128GAN-GTM1W
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος M.2 2242 P100-M 128GB 15NM MLC E
Φύλλα δεδομένων: APM2T42P100128GAN-GTM1W.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APM2T42P100128GAN-GTM1W Κατασκευαστής Apacer
Διαθέσιμη ποσότητα 6049 pcs Φύλλο δεδομένων APM2T42P100128GAN-GTM1W.pdf
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος SATA III Ταχύτητα - Γράψτε 165MB/s
Ταχύτητα - Διαβάστε 450MB/s Μέγεθος / Διαστάσεις 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Σειρά P100-M Αλλα ονόματα 86.A2GP2.BK3GC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC) Μέγεθος μνήμης 128GB
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor M.2 Module
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Τρέχουσες - Max 455mA (Typ)