APM2T42P100008GAN-7TW
ApacerApacer
Apacer
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος SSD 8GB M.2 SLC SATA III 3.3V
Φύλλα δεδομένων: APM2T42P100008GAN-7TW.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APM2T42P100008GAN-7TW Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή SSD 8GB M.2 SLC SATA III 3.3V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5072 pcs Φύλλο δεδομένων APM2T42P100008GAN-7TW.pdf
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια 3.3V
Τύπος SATA III Ταχύτητα - Γράψτε 85MB/s
Ταχύτητα - Διαβάστε 285MB/s Μέγεθος / Διαστάσεις 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Σειρά P100 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Τύπος μνήμης FLASH - NAND (SLC)
Μέγεθος μνήμης 8GB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Form Factor M.2 Module Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 8GB SATA III FLASH - NAND (SLC) M.2 Module 3.3V
Τρέχουσες - Max 320mA (Typ)