AP-FD25C22E0256GS-5TM
ApacerApacer
Apacer
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Apacer
Περιγραφή προϊόντος PATA 2.5" FLASH DRIVE MLC 256GB
Φύλλα δεδομένων: AP-FD25C22E0256GS-5TM.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 295 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 295 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AP-FD25C22E0256GS-5TM Κατασκευαστής Apacer
Περιγραφή PATA 2.5" FLASH DRIVE MLC 256GB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 295 pcs Φύλλο δεδομένων AP-FD25C22E0256GS-5TM.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος ATA
Ταχύτητα - Γράψτε 90MB/s Ταχύτητα - Διαβάστε 100MB/s
Μέγεθος / Διαστάσεις 100.00mm x 69.90mm x 9.30mm Σειρά AFD 257-M
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Τύπος μνήμης FLASH - NAND (MLC)
Μέγεθος μνήμης 256GB Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Form Factor 2.5"
Λεπτομερής περιγραφή Solid State Drive (SSD) 256GB ATA FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V Τρέχουσες - Max 400mA (Typ)